Продажа
2-комн. новостройки
Продаётся 2-комн. новостройка 90 м²,
пос. Зых
1/23
Все фото
+15 фото
55 000 AZN
610 AZN/м²
2-комн.
Новостройка
90 м²
Площадь
7 / 11
этаж
Продаётся 2-комн. новостройка 90 м²,
пос. Зых
Yeni Zığ yaşayış kompleksində qanuni 2 otaqlı 90 kv.m sahəyə malik təmirsiz mənzil satılır.Mənzil daxili kreditdədir. Daha ətraflı məlumat üçün əlaqə saxlaya bilərsiniz 1200 AZN ofis haqqı
Агентство
Ежедневно: 11:00 - 19:00
Баку, Наримановский р., ул. Владимира Маяковского
Посмотреть все 44 предложения
№ 6141800
•
Просмотры: 583
•
Обновлено: Вчера, 18:36
55 000 AZN
610 AZN/м²
2-комн.
Новостройка
90 м²
Площадь
7 / 11
этаж
Cahid bəy
Посредник (агент)
Elite Base
Агентство
Ежедневно: 11:00 - 19:00
Баку, Наримановский р., ул. Владимира Маяковского
Посмотреть все 44 предложения