Продажа
2-комн. новостройки
Продаётся 2-комн. новостройка 65 м²
1/10
Все фото
+2 фото
115 000 AZN
1 770 AZN/м²
2-комн.
Новостройка
65 м²
Площадь
10 / 16
этаж
Купчая
Ипотека
Ремонт
Продаётся 2-комн. новостройка 65 м²
Xırdalan şəhərində, Atlas Residensdə,2 otaqlı, təmirli,əşyali,nə var şəkildə hamısı qalır,kupçalı mənzil satılır, ipotekaya yararlıdır, əlavə məlumat üçün zəng vurun
Агентство
Понедельник - Суббота: 10:00 - 19:00
Хырдалан, Абшеронский р., ул. Мамед Эмина Расулзаде 10
Посмотреть все 47 предложения
№ 6091666
•
Просмотры: 322
•
Обновлено: 20.05.2026, 13:04
115 000 AZN
1 770 AZN/м²
2-комн.
Новостройка
65 м²
Площадь
10 / 16
Агентство
Понедельник - Суббота: 10:00 - 19:00
Хырдалан, Абшеронский р., ул. Мамед Эмина Расулзаде 10
Посмотреть все 47 предложения